Ogromne zainteresowanie „Muzycznym ABC z Rodziną Treflików”

W niedzielę 4 czerwca w ERGO ARENIE odbędzie się sopocko-gdański Dzień Dziecka „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików”. Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną pojemność hali konieczne jest posiadanie bezpłatnej wejściówki. Wszystkie darmowe bilety, które były dostępne w serwisie trefl.ticketsoft zostały już pobrane, jednak w dniu samego wydarzenia udostępniona zostanie dodatkowa pula wejściówek. Bilety będzie można otrzymać przed wejściem A1 do ERGO ARENY. Osoby, które nie zdążyły zarezerwować karty wstępu przez internet, zapraszamy więc w niedzielę o godz. 11 pod halę.

W niedzielę w hali na granicy dwóch miast na dzieci i młodzież czekać będzie mnóstwo atrakcji. Głównymi gwiazdami wydarzenia będą bohaterowie serialu animowanego „Rodzina Treflików”, a także piosenkarka Margaret, Jerzy Petersburski Jr, autor i gospodarz znanego z TVP ABC programu „Petersburski Music Show”, oraz Radek Brzózka – twórca i prowadzący program „Jak to działa?”. W trakcie wydarzenia odbędzie się też finał konkursu muzycznego, w którym udział mogły wziąć dzieci z całej Polski, śpiewając polskie przeboje oraz utwory z „Rodziny Treflików”.

Na dzieci i młodzież, a także ich rodziców, czekać będzie też mnóstwo innych atrakcji, m.in. dyskoteka Treflika, malowanie twarzy, dmuchańce, warsztaty rolkarskie z Roll4all, bowling z U7, czy strefa Science4you. W ERGO ARENIE odkryte zostaną także tajemnice powstawania postaci „Rodziny Treflików”, kultowymi lodami będzie częstować Calypso, będzie można bliżej poznać gry Trefla Gigamon, Mistakos i Tajemnicze Podziemia, wziąć udział w konkursie na stworzenie bohatera do bajki Studia Trefl, a najmłodsi będą także mieli szansę zostać twarzą kampanii produktów Trefla SA.

Bardzo się cieszymy, że sopocko-gdański Dzień Dziecka „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” spotyka się z tak dużym zainteresowaniem mieszkańców Pomorza. Trzy dni przed wydarzeniem skończyły się wszystkie darmowe bilety, które były dostępne w internecie na stronie trefl.ticketsoft.pl. Wszystkich tych, którym nie udało się ich pobrać, uspokajamy jednak, że zabezpieczyliśmy dodatkową pulę biletów na sam dzień imprezy i wejściówki będzie można otrzymać przed wejściem A1 do ERGO ARENY. Zdajemy sobie też sprawę, że części osób, która pobrała karty wstępu, mogą się zmienić plany, w związku z czym będziemy na bieżąco monitorować liczbę uczestników i udostępniać kolejne bilety. Osobom, które nie mają jeszcze wejściówek, a chciałyby w niedzielę bawić się razem z „Rodziną Treflików”, radzimy punktualne przybycie do hali – mówi Małgorzata Ciszewska, prezes agencji Game Time, która odpowiada za organizację wydarzenia. – Przypominam też, że w niedzielę parking pod ERGO ARENĄ będzie darmowy, a wszystkie kursy hybrydowymi taksówkami EcoCar będą realizowane z 15% zniżką po podaniu hasła „TREFL” – dodaje.

Harmonogram wydarzenia:

11:00 – początek imprezy, otwarcie atrakcji zlokalizowanych przed ERGO ARENĄ oraz dookoła głównej płyty hali, m.in. Radek Brzózka i program „Jak to działa?” z produktami Trefla z serii Science4you, strefa gier Trefla, strefa odkrywania tajemnic „Rodziny Treflików”, malowanie twarzy, ogródek grillowy, foodtrucki (Pinata – mexican food, SurfBurger, Sokokulka, Belgijki), dmuchańce, warsztaty rolkarskie z Roll4all, bowling z U7, poczęstunek lodami Calypso, strefa taksówek EcoCar, spotkania z maskotkami.

Główna płyta ERGO ARENY:

12:00 – finał konkursu dla dzieci „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” oraz wspólne śpiewanie utworów z „Rodziny Treflików”

13:30 –– koncert Margaret

14:10 – dyskoteka Treflika

15:00 – koniec wydarzenia.